درباره ماد کنترل آریا

شرکت ماد کنترل آریا در سال 1398 با همت و همفکری چند تن از مهندسین و کارشناسان با سابقه در رشته‌های برق، کنترل، اتوماسیون صنعتی، تله متری و سیستم‌های کنترل از راه دور بنا نهاده شد و با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی برای شرکت‌های نفت، گاز، پتروشیمی و انواع صنایع از قبیل صنعت سیمان و خودرویی و غیره در خدمت گزاری به مردم عزم خود را جزم کرد و امروز شاهد گذشته‌ای موفق و فردایی امیدوار کننده برای این مجموعه هستیم.شرکت ماد کنترل آریا جهت تکمیل و ترمیم بدنه‌ی مجموعه خود اقدام به استخدام نیروی کار پرورش یافته داخل کشور در جایگاه مدیریت و کارشناسی کرده است و با همین رویکرد حمایتی نیروهای داخلی موفق به اجرای پروژه‌های درخور تحسین با تعامل شرکت‌های بزرگ خارجی شده و در اجرائیات خود همواره تکنولوژی روز دنیا را در دستور کار خود قرار داده است. این دو عامل در کنار هم پتانسیلی بی‌نظیر را در کنترل صنایع مختلف سبب شد به قسمی که اکنون با بیش از یک دهه تلاش مشتریان قابل اتکایی در سراسر ایران عزیز دارد.

درباره ماد کنترل آریا

اهداف و خط مشی مادکنترل آریا

این مجموعه همواره در توسعه زیر ساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری و رعایت اصول حرفه‌ای از جانب کارشناسان برخوردار بوده است و با این خط مشی توانسته است در کشور برای نام خود اعتبار کسب کند. شرکت ماد کنترل آریا همواره کوشیده تا بتواند در ارئه خدمات تخصصی همگام با به روزترین دانش‌ها حرکت کند و این مهم را می‌توان در موفقیت‌های شرکت مشاهده کرد.

چشم‌انداز ماد کنترل آریا

شرکت ماد کنترل آریا برای ارتقا سطح صنعت و دستیابی به جایگاه بهتر و مؤثر در عرصه صنعت جهانی همگام با استانداردهای روز جهان تلاش می‌کند تا ارتباطی استوار و ناگسستنی متکی بر راستی و رعایت انصاف با مشتریان، پیمان کاران و تأمین کنندگان خود داشته باشد. این ارتباط است که سبب اعتماد به شرکت ماد کنترل آریا خواهد شد.

خدمات ماد کنترل آریا

شرکت ماد کنترل آریا برای ارائه خدمات خود شیوه‌ی نوینی را در دستور کار قرار داده است که نتیجه آن استفاده به بهترین شکل از توان انسانی و امکاناتی موجود شرکت است. این خدمات گاهی در قالب مشاوره هستند، گاه در قالب اجرا و گاهی هم به شکل مدیریت نمود پیدا می‌کند.
آنچه موجب شکوهمندی بیشتر خدمت رسانی مجموعه ماد کنترل آریا است، استفاده از جوانانی با دانش سطح بالا در کنار کارشناسانی با تجربه و کار آزموده است که نهایتا موجب تجلی دانش ماد کنترل آریا در راهبردهای داخلی است.

PLC اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی یا روباتیزه کردن (Industrial Automation) به معنی استفاده از ابزارهای کنترلی (مثلاً کامپیوتر) به جای انسان به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه‌های تولید است. اتوماسیون به بهره‌گیری از سامانه‌های کنترل (مثل کنترل عددی، کنترل منطقی قابل برنامه ریزی، و دیگر سیستم‌های کنترل صنعتی)، مکانیکی و الکترونیکی به کمک رایانه ها برای پایش (کنترل) خط تولید گفته می‌شود، که در آن هدف، کاهش نیاز به دخالت انسان است.

PLC اتوماسیون ساختمانی

انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن تجهیزات و سیستم های نصب شده در ساختمان های تجاری عامل کلیدی مهمی است. سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان با تکنولوژی KNX پاسخی مناسب به این نیاز است. تصور کنید در اتاق کنفرانس با لمس یک کلید می توانید یک سری عملکردهای مختلف و جداگانه را برای آماده سازی فضای اتاق جهت ارائه سمینار، فعال و اجرا نمایید.

مادکنترل آریا

شرکت ماد کنترل آریا برای ارتقا سطح صنعت و دستیابی به جایگاه بهتر و مؤثر در عرصه صنعت جهانی همگام با استانداردهای روز جهان تلاش می‌کند.


نشانی: تهران، میدان پاستور، کوچه ایپچی لر، پلاک ۵۰
شماره تماس:09124128075

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت مادکنترل آریا محفوظ می‌باشد.