خدمات ماد کنترل آریا

شرکت ماد کنترل آریا برای ارائه خدمات خود شیوه‌ی نوینی را در دستور کار قرار داده است که نتیجه آن استفاده به بهترین شکل از توان انسانی و امکاناتی موجود شرکت است. این خدمات گاهی در قالب مشاوره هستند، گاه در قالب اجرا و گاهی هم به شکل مدیریت نمود پیدا می‌کند.
آنچه موجب شکوهمندی بیشتر خدمت رسانی مجموعه ماد کنترل آریا است، استفاده از جوانانی با دانش سطح بالا در کنار کارشناسانی با تجربه و کار آزموده است که نهایتا موجب تجلی دانش ماد کنترل آریا در راهبردهای داخلی است.

خدمات ماد کنترل آریا

اهداف شرکت ماد کنترل

همچنین ، شرکت ماد کنترل آریا با هدف توسعه و کاربرد روزافزون تکنولوژی و علم کنترل در صنایع مختلف و همچنین با اتکا به توان فنی مهندسین خود ، آمادگی آن را دارد که در زمینه های زیر خدمات رسانی نماید :
- طراحی و اجرای سیستم کنترل و ابزار دقیق در پروژه های صنعتی از جمله نفت ، گاز ، پتروشیمی ، کشاورزی ، مس ، آب و فاضلاب ، ماشین آلات صنعتی
- برنامه نویسی PLC ها از جمله زیمنس (SIEMSNE) ، آلن بردلی(ALLEN-BRADLEY) ، میتسوبیشی (MITSUBISHI ELECTRIC) ، فتک (FATEK) ، امرن ( OMRON) ، دلتا (DELTA )

- برنامه نویسی PLC ماشین آلات صنعتی

- طراحی و اجرای تابلوهای PLC
- تهیه مدارک مهندسی کنترل و ابزاردقیق پروژه های صنعتی
- ارائه راه حل برای بهینه سازی مصرف انرژی و سهولت انجام پروسه ها در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و مس و کشاورزی و .....
- طراحی سیستم های اتوماسیون مبتنی بر PLC برای پروسه های مختلف در صنایع کوچک و بزرگ

مادکنترل آریا

شرکت ماد کنترل آریا برای ارتقا سطح صنعت و دستیابی به جایگاه بهتر و مؤثر در عرصه صنعت جهانی همگام با استانداردهای روز جهان تلاش می‌کند.


نشانی: تهران، میدان پاستور، کوچه ایپچی لر، پلاک ۵۰
شماره تماس:09124128075

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت مادکنترل آریا محفوظ می‌باشد.